+420 730 149 089
Všude dobře, u nás jako doma...

Vítáme Vás na stránkách našeho rodinného kempu…

Camp Alpa se nachází v malebné obci Ostrovačice pouhých 15 km od Brna v blízkosti dálnice D1. Kemp nabízí vhodné podmínky pro karavany stany, ale také ubytování v chatkách během celé letní sezóny. Kemp je otevřen od 15. dubna do 15. října. Svojí polohou je ideální pro turisty, kteří cestují z Polska do Chorvatska nebo do maďarských termálních lázní.

Díky dlouholetému fungování jsme připraveni řešit nenadálé situace, které Vás mohou potkat. Vždy se snažíme přistupovat k zákazníkovi individuálně a vyjít všem maximálně vstříc a zpříjemnit Vám pobyt u nás. Rádi Vám poradíme, jaké zajímavosti navštívit v našem okolí, a věřte, že jich není málo. Už teď se těšíme na Vaši návštěvu.

Umístění kempu u Brna, v blízkosti dálnice D1

Camp Alpa nabízí aktivní a pohodovou rodinnou dovolenou s dětmi, i místo pro odpočinek a relaxaci. V kempu je hostům k dispozici cca 100 stanových míst a 20 míst pro karavany, vždy s možností připojení elektrické přípojky. Uprostřed areálu se nachází zděné sociální zařízení s WC, sprchami, kuchyňkou, teplou a pitnou vodou. Kuchyňka je vybavena dvou-plotýnkovým vařičem, základním nádobím a lednicí. Možnost ubytování také ve čtyřech 2 až 5-ti lůžkových chatkách.

Novinky z facebooku:

09. 06. 2018 • #campalpa #ceskatelevize #tocimezive #dnesnivecernizpravy #kamvbrne #superbikeworldchampionships

07. 06. 2018 • Něco málo od nás ☺️ Pořad se snažíme pro vás něco vylepšovat, i když to jde pomalu. Ale snaha je vidět 😉 Kuchyňka ještě neni ve finální verzi. Ale brzy bude! Letos se nám povedlo konečně dokončit panské sprchy a máme z nich fakt radost. Za chvíli jsou tu prázdniny, tak se za námi zastavte. Budeme se těšit!

05. 06. 2018 • Na tento víkend SUPERBIKE WORLD CHAMPIONSCHIP máme volnou jednu chatku pro 5 osob. Minimální počet noci 2. Volejte 730149089.