+420 730 149 089
Všude dobře, u nás jako doma...

Vítáme Vás na stránkách našeho rodinného kempu…

Camp Alpa se nachází v malebné obci Ostrovačice pouhých 15 km od Brna v blízkosti dálnice D1. Kemp nabízí vhodné podmínky pro karavany stany, ale také ubytování v chatkách během celé letní sezóny. Kemp je otevřen od 15. dubna do 15. října. Svojí polohou je ideální pro turisty, kteří cestují z Polska do Chorvatska nebo do maďarských termálních lázní.

Díky dlouholetému fungování jsme připraveni řešit nenadálé situace, které Vás mohou potkat. Vždy se snažíme přistupovat k zákazníkovi individuálně a vyjít všem maximálně vstříc a zpříjemnit Vám pobyt u nás. Rádi Vám poradíme, jaké zajímavosti navštívit v našem okolí, a věřte, že jich není málo. Už teď se těšíme na Vaši návštěvu.

Umístění kempu u Brna, v blízkosti dálnice D1

Camp Alpa nabízí aktivní a pohodovou rodinnou dovolenou s dětmi, i místo pro odpočinek a relaxaci. V kempu je hostům k dispozici cca 100 stanových míst a 20 míst pro karavany, vždy s možností připojení elektrické přípojky. Uprostřed areálu se nachází zděné sociální zařízení s WC, sprchami, kuchyňkou, teplou a pitnou vodou. Kuchyňka je vybavena dvou-plotýnkovým vařičem, základním nádobím a lednicí. Možnost ubytování také ve čtyřech 2 až 5-ti lůžkových chatkách.

Novinky z facebooku:

03. 08. 2018 • Party v plném proudu 🎶

02. 08. 2018 • **PÁTEK 3. 8. 2018** Taneční večer s DJ Freedym aneb Bedřich Konvica!!! Těšíme se na Vás! **FRIDAY 3. 8. 2018** Dancing night with DJ Freddy. Look foward to you!

25. 06. 2018 • Milí turisté, v současné době opět probíhají opravy silnic v Ostrovačicích. Pokud k nám máte namířeno, z dálnice D1 můžete sjet z EXIT 182 směr Rosice a projet zákazem. K našemu kempu se dostane bez komplikací. Děkujeme za pochopení. Tým Camp Alpa. Dear tourist, repair of roads in Ostrovačice is under way. If you are going to us from the D1 motorway can ski from EXIT 182 direction Rosice and pass the ban. You'll get to our campsite without any complications. Thank you for your understanding. Team Camp Alpa.

2020