+420 730 149 089
Všude dobře, u nás jako doma...

Vítáme Vás na stránkách našeho rodinného kempu…

Camp Alpa se nachází v malebné obci Ostrovačice pouhých 15 km od Brna v blízkosti dálnice D1. Kemp nabízí vhodné podmínky pro karavany stany, ale také ubytování v chatkách během celé letní sezóny. Kemp je otevřen od 15. dubna do 15. října. Svojí polohou je ideální pro turisty, kteří cestují z Polska do Chorvatska nebo do maďarských termálních lázní.

Díky dlouholetému fungování jsme připraveni řešit nenadálé situace, které Vás mohou potkat. Vždy se snažíme přistupovat k zákazníkovi individuálně a vyjít všem maximálně vstříc a zpříjemnit Vám pobyt u nás. Rádi Vám poradíme, jaké zajímavosti navštívit v našem okolí, a věřte, že jich není málo. Už teď se těšíme na Vaši návštěvu.

Umístění kempu u Brna, v blízkosti dálnice D1

Camp Alpa nabízí aktivní a pohodovou rodinnou dovolenou s dětmi, i místo pro odpočinek a relaxaci. V kempu je hostům k dispozici cca 100 stanových míst a 20 míst pro karavany, vždy s možností připojení elektrické přípojky. Uprostřed areálu se nachází zděné sociální zařízení s WC, sprchami, kuchyňkou, teplou a pitnou vodou. Kuchyňka je vybavena dvou-plotýnkovým vařičem, základním nádobím a lednicí. Možnost ubytování také ve čtyřech 2 až 5-ti lůžkových chatkách.

Novinky z facebooku:

11. 10. 2017 • POZOR,POZOR!! Zdravíme všechny příznivce turistiky a dáváme vám příležitost jak využít tento týden možná posledního slunného víkendu v našem kempu ALPA. Ubytování ve stanech,karavanech vám nabízíme zcela zdarma,Pouze si zaplatíte přípojku elektřiny.Možnost grilování. Zároveń můžete využít otevřené kavárny,biistra v našem areálu. V obci probíhá rekonstrukce vozovky.Nejlépe se k nám dostanete od rosického přivaděče přes zákaz vjezdu.Vjezd do kempu povolen.

22. 09. 2017 • Znovu aktualně nejlépe s příjezdem od rosického přivaděče!! Silnice s ozn.602 Ostrovačice ke kempu Alpa ul.Osvobození258 od 8.srpna do listopadu v rekonstrukci!! Ke kempu příjezd povolen!! s označením BUS povolen.Nejlépe se do kempu dostanete od rosického přivaděče s ozn.silnice 23 Příjezd od Brna... dálnice D1 Exit 182 směr Rosice ,Třebíč . Příjezd od Prahy..dálnice D1 Exit 178 nebo 182

14. 08. 2017 • Vážení zákazníci kempu, hlavní silnice přes Ostrovačice je od 8.8. až do listopadu plně uzavřena s výjimkou těch, kteří jedou do našeho kempu nebo do Sisters' Café&Bistro. Vše bylo projednáno se starostem obce a s policií Rosice. Nejpohodlněji se k nám dostanete od rosického přivaděče, kde je sice zákaz vjezdu, ale máme tu výjimku a zde i umístěné cedulky pro volný vjezd ke kempu. Děkujeme a budeme se těšit na Vaši návštěvu. Camp Alpa