+420 730 149 089
Wohlfühlen wie zu Hause...

Herzlich Willkommen auf unserer Webseite des Familiencamps

Camp Alpa befindet sich im malerischen Dorf Ostrovačice, entfernt 15 km von Brünn und in der Nähe der Autobahn D1. Der Campingplatz bietet während der Sommersaison die richtigen Möglichkeiten für Ihre Wohnmobile, Zelte, sowie Unterkunft in unseren kleinen Hütten an. Das Camp ist vom 15. April bis 15. Oktober geöffnet. Seine Position ist ideal für Touristen, die aus Polen nach Kroatien oder in die ungarische Therme reisen.

Dank unserer jahrelangen Erfahrung sind wir bereit viele unvermutete Situationen zu lösen. Wir versuchen immer eine individuelle Einstellung zu haben und machen Ihren Aufenthalt bei uns angenehm. Wir beraten Sie gerne, welche Sehenswürdigkeiten Sie in unserer Nähe besuchen können.

Die Lage des Campingplatzes nicht weit von Brno und Autobahn D1

Wir freuen uns auf Ihren Besuch.

Neuigkeiten von Facebook:

11. 10. 2017 • POZOR,POZOR!! Zdravíme všechny příznivce turistiky a dáváme vám příležitost jak využít tento týden možná posledního slunného víkendu v našem kempu ALPA. Ubytování ve stanech,karavanech vám nabízíme zcela zdarma,Pouze si zaplatíte přípojku elektřiny.Možnost grilování. Zároveń můžete využít otevřené kavárny,biistra v našem areálu. V obci probíhá rekonstrukce vozovky.Nejlépe se k nám dostanete od rosického přivaděče přes zákaz vjezdu.Vjezd do kempu povolen.

22. 09. 2017 • Znovu aktualně nejlépe s příjezdem od rosického přivaděče!! Silnice s ozn.602 Ostrovačice ke kempu Alpa ul.Osvobození258 od 8.srpna do listopadu v rekonstrukci!! Ke kempu příjezd povolen!! s označením BUS povolen.Nejlépe se do kempu dostanete od rosického přivaděče s ozn.silnice 23 Příjezd od Brna... dálnice D1 Exit 182 směr Rosice ,Třebíč . Příjezd od Prahy..dálnice D1 Exit 178 nebo 182

14. 08. 2017 • Vážení zákazníci kempu, hlavní silnice přes Ostrovačice je od 8.8. až do listopadu plně uzavřena s výjimkou těch, kteří jedou do našeho kempu nebo do Sisters' Café&Bistro. Vše bylo projednáno se starostem obce a s policií Rosice. Nejpohodlněji se k nám dostanete od rosického přivaděče, kde je sice zákaz vjezdu, ale máme tu výjimku a zde i umístěné cedulky pro volný vjezd ke kempu. Děkujeme a budeme se těšit na Vaši návštěvu. Camp Alpa