+420 730 149 089
Sentirsi come a casa propria…

Benvenuti sul nostro sito camping di famiglia

Il Camping Alpa si trova in Ostrovačice, un paesino pittoresco situato a 15 km da Brno e vicino all´autostrada D1. Il Camping durante la stagione estiva offre le giuste occasioni per i vostri camper, tende o la possibilitá di alloggiare nelle nostre piccole casette. Il Camp e aperto dal 15. Aprile al 15. Ottobre. La sua posizione é ideale per i turisti provenienti dalla Polonia verso la Croazia oppure verso le terme ungheresi.

Grazie alla nostra lunga esperienza siamo disponibili a risolvere tanti imprevisti, cercando sempre di avere un atteggiamento individuale e rendere la vostra permanenza piacevole. Noi consigliamo volentieri i posti da visitare nelle nostre vicinanze.

Situato vicino Brno e autostrada D1

Non vediamo l´ora della vostra visita.

Novitá su Facebook:

11. 10. 2017 • POZOR,POZOR!! Zdravíme všechny příznivce turistiky a dáváme vám příležitost jak využít tento týden možná posledního slunného víkendu v našem kempu ALPA. Ubytování ve stanech,karavanech vám nabízíme zcela zdarma,Pouze si zaplatíte přípojku elektřiny.Možnost grilování. Zároveń můžete využít otevřené kavárny,biistra v našem areálu. V obci probíhá rekonstrukce vozovky.Nejlépe se k nám dostanete od rosického přivaděče přes zákaz vjezdu.Vjezd do kempu povolen.

22. 09. 2017 • Znovu aktualně nejlépe s příjezdem od rosického přivaděče!! Silnice s ozn.602 Ostrovačice ke kempu Alpa ul.Osvobození258 od 8.srpna do listopadu v rekonstrukci!! Ke kempu příjezd povolen!! s označením BUS povolen.Nejlépe se do kempu dostanete od rosického přivaděče s ozn.silnice 23 Příjezd od Brna... dálnice D1 Exit 182 směr Rosice ,Třebíč . Příjezd od Prahy..dálnice D1 Exit 178 nebo 182

14. 08. 2017 • Vážení zákazníci kempu, hlavní silnice přes Ostrovačice je od 8.8. až do listopadu plně uzavřena s výjimkou těch, kteří jedou do našeho kempu nebo do Sisters' Café&Bistro. Vše bylo projednáno se starostem obce a s policií Rosice. Nejpohodlněji se k nám dostanete od rosického přivaděče, kde je sice zákaz vjezdu, ale máme tu výjimku a zde i umístěné cedulky pro volný vjezd ke kempu. Děkujeme a budeme se těšit na Vaši návštěvu. Camp Alpa